Polub nas na Facebooku!

Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenia na życie zabezpieczają Ciebie oraz Twoich bliskich w razie wystąpienia zdarzeń, które mogą znacząco wpłynąć na Twoje życie. Może to być śmierć członka rodziny i konieczność spłacenia zobowiązań ale też poważna choroba czy niezdolność do pracy.

ubezpieczenie rodziny kraków

Ubezpieczenie na wypadek śmierci

W razie śmierci członka rodziny jego bliscy otrzymają środki finansowe, które pomoże w spłacie np. zaciągniętych kredytów.

niedolność do pracy kraków

Całkowita niezdolność do pracy

W przypadku gdy zostanie orzeczona całkowita niezdolność do pracy otrzymasz środki finansowe na dalsze funkcjonowanie lub leczenie.

trwały uszczerbek kraków

Trwały uszczerbek

Gdy doznasz uszczerbku na zdrowiu otrzymasz odszkodowanie określane na podstawie procentowej oceny jak duży był ten uszczerbek.

pobyt w szpitalu kraków

Pobyt w szpitalu

Otrzymasz odszkodowanie za każdy dzień pobytu w szpitalu w wyniku choroby lub w wyniku doznania uszczerbku przez nagły wypadek.

pobyt w szpitalu kraków

Poważne zachorowanie

W przypadku wystąpienia jednej z wymienionych w katalogu chorób otrzymasz środki finansowe, które możesz wykorzystać np. na leczenie.

poważne operacje kraków

Poważna operajca

W razie wystąpienia konieczności przeprowadzenia operacji, która znacząco ingeruje w organizm otrzymasz dodatkowe środki.

emerytura kraków

Emerytura

Możesz odpowiednio wcześniej odkładać niewielkie kwoty np. co miesiąc i otrzymać dodatkowe środki po przejściu na emeryturę.

ubezpieczenie posagowe kraków

Posag

Dzięki ubezpieczeniu posagowemu możesz po narodzinach dziecka zacząć oszczędzać niewielkie kwoty i gdy osiągnie dorosłość wypłacić środki.

Call Now Button